JAK SE ZAPOJIT?

Podpořte realizaci projektu

 

Někdy pomůže i pár minut

Sledujte nás na sociálních sítích, sdílejte naše příspěvky, komentujte a dejte nám like. Vy budete mít aktuální informace o projektu a my se díky vám dostaneme mezi větší skupinu lidí.

@stavimeskoluvzambii
@pratelenewrenato
#stavimeskoluvzambii

Přispějte částkou v hodnotě kafe

Na projektu pracuje 33 dobrovolníků ve svém volném čase. Nemáme kancelář, scházíme se v kavárnách. Pokud se vám líbí, co děláme, podpořte nás částkou, kterou byste dali za dobrý šálek kávy nebo čaje. Každá stovka se počítá. Pomůže nám, pokud nás můžete takto podpořit každý měsíc, tj. zvolit měsíční platbu

zaplatit kafe 

Darujte čas a Vaši specializaci

Máte nápad, chuť a čas? Chcete se projektu věnovat aktivně, nebo můžete jen nárazově? Napište nám a domluvíme se. Přípravná fáze se z větší části odehrává v České republice a každá pomocná ruka se hodí. Ať už je to organizování akcí pro veřejnost, asistence při přípravě výstav, propagace..

napsat týmu

Finanční dar

Máte možnost podpořit projekt finančně a posunout ho tak blíž cíli? Celoročně běží sbírka na Darujme.cz, kde můžete darovat libovolnou částku. Pomůže nám, pokud nás můžete takto podpořit každý měsíc, tj. zvolit měsíční platbu. Vystavíme Vám potvrzení o daru pro odečet ze základu daně.

Darovat 

Staňte se dobrovolníkem

Líbilo by se vám být součástí projektu aktivně a dlouhodobě? Přihlaste se jako dobrovolník. Příprava projektu na další stavební sezonu, pomoc se zviditelněním projektu a oslovování partnerů či působení přímo v Zambi. Společně najdeme místo přesně pro Vás. Napište nám, čím byste rádi projektu přispěli a domluvíme se. Dobrých lidí není nikdy dost! (Upozorňujeme, že cesta do Zambie není samozřejmostí.)

napsat týmu

AKTUÁLNÍ SBÍRKA

Sbírka na stavbu Multifunkčního domu

Díky stavbě Multifunkčního domu budou místní dobrovolníci umět stavět celé domy. 

Postavte s námi druhou budovu naší školy

Buďte náš partner 

Jsme připraveni i na možnost, kdy se stanete naším partnerem. Pokud máte možnost této podpory, napište nám. Rádi Vám o projektu řekneme více.


Víte o někom, koho bychom mohli oslovit o sponzorský dar? 

Jsme připraveni i na možnost, kdy se stanete naším partnerem. Pokud máte možnost této podpory, napište nám. Rádi Vám o projektu řekneme úplně všechno.