Z-dění za-zdí VIII.

09.06.2023

První z nás již balí, vyřizují poslední záležitostí - čas se kvapem krátí! Na facebooku neziskovky Přátelé New Renato se s každým z nás můžete postupně seznamovat v seriálu "Představujeme stavaře". Petrovi, který odlétá už v pondělí společně s Matějem a Pájou, a práci celého našeho teamu se dočtete také zde. Jak víte, naše inovované cihlovačky už brázdí oceán směr Kashitu – znovu tedy děkujeme firmě Maersk za sponzorskou přepravu a firmě Obal expert za sponzorské profesionální zabalení cihlovaček!

V pondělí odlétáme, zveme vás na besedy a budeme k vidění na ČT!

Ve středu 21. 6. 2023 uslyšíte o našem projektu na ČT 2 od 15:30 v rámci pořadu Televizní klub neslyšících. Jak je to možné? Předsedkyně spolku Přátelé New Renato, Marta Höferová, má sluchový i zrakový hendikep. To jí ale nebrání tomu, aby se realizovala a pomáhala dál.

Nyní sháníme PARTNERY/SPONZORY, kteří by nám pomohli dát dohromady prostředky na nákup auta, bez kterého se neobejdeme.

18.000 obyvatel v Kashitu a nikdo z nich nemá auto. Prosíme, pomozte nám ho získat, neb valník tažený skotem jede rychlostí 5 km/h. Přitom nejbližší lom je vzdálený 57 km a stavebnin 36 km. Pomozte nám získat auto, ať zvládneme dílnu postavit před obdobím dešťů!